Harry Potter - Magic will never end
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pottermore Empty Pottermore Pon Maj 07, 2012 10:58 pm

Weasley♥

Weasley♥
Admin
Admin
Pottermore Pottermore
Pottermore jesajt od strane JK Rovling , razvijen od strane TH_NK i partnerstvo kompanija Soni .Sajt , prema Rouling , služiće kao stalni onlajn kuće za vizarding svet Harija Potera .

Ovaj sajt sadrži mnoge Rovling misli, nekoliko strana teksta koji nisu bili uključeni u romanima iusluga koji će prodavati e-knjiga i audiobook verzije sedam romana Hariju Poteru , kao i preko 18.000 reči dodatnih sadržaja . Dodatni sadržaj će uključiti veliki broj pozadinskih detalja i postavki .

Prijava za ograničene beta verzije počelo je 31. jula 2011 (rođendan i Rouling i njen karakter Harri Potter) za prvih milion navijača da završe " The Magical konjića " izazov i da se registrujete . Registracija je prvobitno nameravao da otvori svima u oktobru 2011 , alibeta period je produžen . Pottermore otvorena 14. aprila 2012 Tako sadainteraktivno iskustvo je dostupna samo za . Hari Poter i kamen mudrosti , sa ostalim knjigama koje dolaze na neobjavljena datumima.

Prevod je los jer je sadrzaj preuzet sa vikipedije.

2Pottermore Empty Re: Pottermore Uto Maj 08, 2012 6:25 am

Miss Potter♥

Miss Potter♥
Admin
Admin
Znam,igram,zavrsila sam celu prvu knjigu...Ali 2. ce tek lna leto ili u Novembru Smile

3Pottermore Empty Re: Pottermore Uto Maj 08, 2012 6:51 am

WitChiE~

WitChiE~
I ja sam zavrsila prvu knjigu, jedva cekam drugu :3

4Pottermore Empty Re: Pottermore Uto Maj 08, 2012 8:14 am

Weasley♥

Weasley♥
Admin
Admin
I ja sam isto Smile

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu